HAKKIMIZDA

Esas Profesyonel Yönetim ekibi olarak, 2004 yılından bugüne Mali Danışmanlık, Denetim ve Hukuki alanlardaki sorunların çözümü için hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında, artan müşteri portföyümüzden aldığımız gücümüze, mesleki deneyim ve enerjimizi de ekleyerek, 2013 yılı itibariyle Profesyonel Yönetim sektöründe de öncü firma olarak hizmet vermekteyiz.

NEDEN ESAS PROFESYONEL YÖNETİM?

  • Esas Profesyonel Yönetim Şirketi, 8 senelik tecrübesi ile yüze yakın projede yaklaşık 3.000 daireye hizmet vermektedir. Güçlü hukuki takibi, muhasebe ve saha personelleri, çözüm odaklı yaklaşımı ve teknolojik altyapısı ile üstün hizmet kalitesi ile sektörünün öncüsü olan şirketimiz, size en uygun yönetim hizmetini en gerçekçi maliyetlerle sunar.
  • Genel itibariyle; web, facebook ve instagram sayfalarımızdan şirketimizi, referanslarımızı ve çalışma enerjimizi inceleyebilirsiniz. Şirketimiz, hem muhasebesel, hem teknik sorunların takibatı ve çözümü, hem de bürokratik ve kanuni işlerin takibini yapmaktadır. Ekibimiz, bu konuda projenize hizmet vermek için tam donanımlıdır.
  • Aidatlarını ödemeyen daire sakinlerimize uygulanacak hukuki tüm çalışmalar, Mali Müşavirlik hizmetleri, kurumsal tüm iletişim ve SMS hizmetleri ve aidat, site giderlerini telefon ve bilgisayar üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz Apsiyon Yazılım programı ve aplikasyonu ücretsiz sağlanmaktadır.
  • Şirketimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, Işık Üniversitesi ve Apsiyon Akademinin Üstün Başarı belge ve sertifikalarına sahiptir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizin önerileriniz bizim için önemli. Önerilerinizi dikkate almaya çalışacağız.

TOP