HAKKIMIZDA

Esas Profesyonel Yönetim şirketi İstanbul Anadolu Yakasında, profesyonel yönetim sektörünün öncüsü ve dinamiği olarak 10.000'e yakın bireye 10 yıldır hizmet vermeyi sürdürüyor. Başarımızın temelinde "çözüm esas, güven esas" prensibimiz bulunmaktadır. Esas Profesyonel Yönetim, 2022 yılı itibariyle şirket kurucu müdürü Gülnihal Kutluk öncülüğünde, 14 çalışanı ile ülke ekonomisine orta ölçekte katma değer sağlamaktan onur duymaktadır. Gayemiz, tüm maliklerimize kat mülkiyetine uygun şekilde, ferah yaşam alanları sunmaktır.

YÖNETİM KADROSU

GENEL MERKEZ OFİSİ

NEDEN ESAS PROFESYONEL YÖNETİM?

  • Esas Profesyonel Yönetim Şirketi, 10 senelik tecrübesi ile yüze aşkın projede yaklaşık 8.000 daireye hizmet vermektedir. Güçlü hukuki takibi, muhasebe ve saha personelleri, çözüm odaklı yaklaşımı, teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile sektörünün öncüsü olan şirketimiz, size en uygun yönetim hizmetini en gerçekçi maliyetlerle sunar.
  • Genel itibariyle; web, facebook ve instagram sayfalarımızdan şirketimizi, referanslarımızı ve çalışma enerjimizi inceleyebilirsiniz. Şirketimiz, hem muhasebesel, hem teknik sorunların takibatı ve çözümü, hem de bürokratik ve kanuni işlerin takibini yapmaktadır. Ekibimiz, bu konuda projenize hizmet vermek için tam donanımlıdır.
  • Aidatlarını ödemeyen daire sakinlerimize uygulanacak hukuki tüm çalışmalar, Mali Müşavirlik hizmetleri, kurumsal tüm iletişim ve SMS hizmetleri ve aidat, site giderlerini telefon ve bilgisayar üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz Apsiyon Yazılım programı ve aplikasyonu ücretsiz sağlanmaktadır.
  • Şirketimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti, Işık Üniversitesi ve Apsiyon Akademinin Üstün Başarı belge ve sertifikalarına sahiptir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sizin önerileriniz bizim için önemli. Önerilerinizi dikkate almaya çalışacağız.

TOP