Site Yönetimi

Günümüzde hızla kentleşmenin getirdiği toplu yaşam alanlarının ürünü olan siteler, başta güvenlik, peyzaj, teknik bakım-onarım ve muhasebesel faaliyetlerin, tam bir organizasyon içerisinde takip edilmesi gereken bir sistemsel yapılardır.

Esas Profesyonel Yönetim olarak, sizler sitenizin sağlamış olduğu konforlu yaşamın keyfini sürerken bizler sizlerin bu yaşam alanlarınızda 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanuna göre risklerinizi sıfıra indirmek için çalışırız.

Sorun oluşmadan önleyici tedbirler almak, denetim ve muhasebesel açıdan şeffaf ve kurumsal bakış açısı ile hizmet vermek, Esas Profesyonel Yönetimin standart hizmet anlayışıdır.

Esas Profesyonel Yönetim profesyonel apartman ve site yönetiminde gerekli emlak ve site yönetimi hizmetlerini düzenler, apartman ve rezidanslardaki yaşamı kolaylaştırıcı tedbirler alır. Pro-aktif hareket biçimi sayesinde gelişmesi muhtemel aksaklıkları ve sorunları önceden tespit ederek zararı minimize eder. Apartman ve site yönetiminde uzman bakış açısını elden bırakmayarak; elektronik, mekanik ve diğer bütün tesisat bakımlarının programlı biçimde yapılması sağlanmaktadır. Bilhassa yaşam alanlarının en büyük gereksinimi olan güvenlik konusu üzerinde titizlikle durulmaktadır.Esas Profesyonel Yönetim profesyonel apartman ve site yönetiminde güvenlik zaafiyetine hiçbir biçimde yer olmayacağının bilincinde bir firmadır.
Esas Profesyonel Yönetim apartman ve site yönetiminde; sakinlerinin 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu (KMK) gereği her yıl yapmak zorunda oldukları yıllık toplantılar için aşağıdaki hususları temin etmektedir:

– Toplantı organizasyonunu en doğru ve zamanlaması uygun biçimde düzenlemek.
– Toplantı davetiyelerini hazırlayarak gereken vakitte kat maliklerine teslim etmek.
– Yasal evrak ve defterlerin muhafazasını en güvenilir şekilde sağlamak.
– Apartman ve site yönetimindeki tüm süreçlerde objektif ve profesyonel bir tutum sergilemek.
– Hukuki konularda danışma sağlamak ve gereken bilgilendirmeyi eşit ölçüde sunmak.
– Apartman ve sitelerdeki yönetimle ilgili gereken tüm tedbirleri sağlamak ve devamında denetimleri düzenlemek.
– Apartman ve sitelerin ortak giderleri ve aidatlarıyla ilgili evrakları muhafaza etmek.
– Apartman ve sitelerdeki personellerin kıdem tazminatı fonu vb. gibi mali konuları ivedilikle çözüme kavuşturmak.
– Ödemelere özen göstermeyen ve bunu devamlı hale getiren bireyler hakkında yasal işlem başlatmak ve işlemi takip etmek.
– Apartman bünyesindeki tüm teknik meseleleri en pratik ve akılcı yolla çözüme kavuşturmak.
– Oluşabilecek arızalarla ilgili önlemler geliştirmek ve arıza durumunda onarım işlemleriyle ilgilenmek.
– Apartman ve sitelerde 3 aylık bilançoları duyuru panosuna asmak ve kat maliklerinin en pürüzsüz biçimde bilgilenmesini sağlamak.
– Apartman ve sitede çalışan personelin SGK prim borçları, ödemeleri, resmi evraklarının takibi ve ayrılmaları durumunda hizmetin nasıl devam edeceğini gözetim altında tutmak.

Esas Profesyonel Yönetim merkezine insan konforunu alarak alışılmışın dışında zengin ve kaliteli bir yönetim anlayışı sunmayı benimser. İşine her yönüyle hakim uzman yönetim kadrosuyla yaşam alanınıza yeni ve çarpıcı bir soluk getirir. Yaşam alanlarının konforunu maksimum düzeye çıkarmak adına bilgi ve becerilerini seferber ederek, kalifiye ekibi sayesinde en profesyonel site/apartman yönetimi hizmetini ayağınıza getirir. Esas Profesyonel Yönetim site ve apartmanlarınızdaki hukuk, teknik, hijyen ve organizasyon bilgisi gerektiren bütün durumlarda ihtiyaçları optimum fayda sağlayacak biçimde hizmet sağlar.

Size de değerli zamanınızı sevdiklerinizle yaşamak ve onlarla birlikte keyifli anılar biriktirmek kalır!

Aidatlarınızın tahsilatı için Hukuk servisimiz, hesapların anlık denetime açık olduğu Muhasebe servisimiz ve teknik sorunlar için (elektrik, su, çilingir, tesisat, uydu vb.) hazır bekleyen sorun çözüm ekibimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile sizlerleyiz.

Sitenizin mevcut durumuna uygun en ideal yönetim teklifini almak için bizimle iletişime geçiniz.