Esas Profesyonel Yönetim ekibi olarak, 2004 yılından bugüne Mali Danışmanlık, Denetim ve Hukuki alanlardaki sorunların çözümü için hizmet vermekteyiz. Bu süre zarfında, artan müşteri portföyümüzden aldığımız gücümüze, mesleki deneyim ve enerjimizi de ekleyerek, 2013 yılı itibariyle Profesyonel Yönetim sektöründe de öncü firma olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin teveccühü ve “çözüm esas, güven esas” prensibimiz ile yüze yakın farklı projede, yaklaşık 4.000 bireye hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz Işık Üniversitesi ve Apsiyon Akademinin Üstün Başarı belge ve sertifikalarına sahiptir.

Esas Profesyonel Yönetim, iki açıdan sizlere büyük fayda sağlar. Hesaplarınız, güvenilirliği ve şeffaflığı açısından alanında uzman Mali Müşavir gözetimi ve denetiminde iken, Hukuki açıdan tüm sorunlarınız, Kat Mülkiyeti Kanununa vakıf ve etkili Avukatlarımız sayesinde hızlı ve ücretsiz şekilde çözümlenir. 

Şirketimizin demirbaşında bulunan 4 ticari araç ve 2 motosiklet ekibi ile projelerimiz sürekli ve düzenli olarak denetlenir.

Genel itibariyle; web, facebook ve instagram sayfalarımızdan şirketimizi, referanslarımızı ve çalışma enerjimizi inceleyebilirsiniz. Şirketimiz, hem muhasebesel, hem teknik sorunların takibatı ve çözümü, hem de bürokratik ve kanuni işlerin takibini yapmaktadır. Ekibimiz, bu konuda projenize hizmet vermek için tam donanımlıdır.

Aidatlarını ödemeyen daire sakinlerimize uygulanacak hukuki tüm çalışmalar, Mali Müşavirlik hizmetleri, kurumsal tüm iletişim ve SMS hizmetleri ve aidat, site giderlerini telefon ve bilgisayar üzerinden 7/24 takip edebileceğiniz Kendin Yönet Yazılım programı ve aplikasyonu ücretsiz sağlanmaktadır.

NEDEN ESAS PROFESYONEL YÖNETİM?

ÇÜNKÜ:

● Hesaplarınızın denetimini günlük yapabilir, sorgulayabilirsiniz.

● İster tüm ana gayrimenkulun, ister daire/ofis bazlı raporlarınızı size anlık ulaştırabiliriz.

● Belgesiz hiç bir harcamanız kasanızdan çıkmaz. Farklı teklifler alınmamış hiç bir projeye başlanılmaz.

● Teknik ekibimiz (elektrik, tesisat, uydu, asansör, hidrofor vs.) haftanın yedi günü sorunlarınızın çözümü için hazırdır.

● İster evinizden, isterseniz gecenin her hangi bir saatinde bilgisayar ekranınızdan aidatlarınızı ödeyebilirsiniz.

● Güleryüzlü personellerimize istediğiniz her vakit ulaşabilirsiniz.

● Gezici ekibimiz düzenli olarak binanızı / iş merkezinizi ziyaret ederek, denetimlerde bulunur.

● Mevcut sorun ve sıkıntınızın takibi özel olarak sistemimizde yapılır ve aşamaları hakkında size rapor sunulur.

● Bizlerle iletişim kurmak çok kolay. Sabit telefon, GSM, e-posta, whatsapp, facebook ve twiter iletişim araçlarımız ile hizmetinizdeyiz.

ESAS PROFESYONEL YÖNETİM OLARAK HANGİ ALANLARDA HİZMET VERİYORUZ?

● Apartman, bina yönetimi

● Site Yönetimi

● Residence Yönetimi

● AVM Yönetimi

● İş Hanı yönetimi

● Mali Danışmanlık ve Denetim Hizmetleri

● Hukuki Danışmanlık